;
how to build your own site

Dream BODY

Péče o tělo.

LPG ENDERMOLOGIE® BODY

Bojujeme za přirozenou krásu!

Cellu M6® ALLIANCE

NOVÁ PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE SPOLEČNOSTI LPG®

Představujeme Vám revoluční kombinaci dvou technologií, která nabízí jedinečné výsledky a komplexní účinky na postavu díky spojení efektivní péče pro zeštíhlení a omlazení. Dokonalé spojení dvou patentovaných technologií LPG® – motorizovaný váleček s motorizovanou klapkou a synchronizovaný sekvenční podtlak – umožňuje zcela nový způsob automatické aktivace kožní tkáně.

  • cílená eliminace lokalizovaného tuku
  • přirozené obnovení tvorby kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové 
  • pokožka se zpevňuje a vyhlazuje se efekt pomerančové kůže
dream body

REVOLUCE V PŘÍSTROJÍCH CELLU M6®

Společnost LPG® vyvinula nové ošetření pro zeštíhlení a omlazení 21. století. Opět se postavila zaběhlým pravidlům i způsobům myšlení.

Ošetřující hlavice se dvěma válečky prošla poprvé ve své historii radikální proměnou. Představujeme nový způsob ošetření, inovativní synergii motorizovaného válečku a klapky!

Nyní již nemusíte volit mezi hubnutím nebo omlazením! Motorizovaný váleček a motorizovaná klapka v kombinaci se sekvenčním podtlakem hloubkově stimulují a aktivují tkáň ve všech vrstvách, a umožňují tak ještě příjemnější a účinnější ošetření.

NOVÝ SENZOR ALLIANCE SKIN IDENTITY

NOVÁ PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE SPOLEČNOSTI LPG®

Díky novému senzoru Alliance Skin Identity již kvalita tkáně nijak neomezuje výkon léčby! Stimulace se dokonale přizpůsobí konkrétnímu typu pokožky, což umožňuje optimalizovat intenzitu ošetření a přitom zcela respektovat daný typ kůže.

  • ZPEVNĚNÍ pokožky 71 %*
  • ELIMINACE TUKU -5,2 CM*
  • VYHLAZENÍ  CELULITIDY 67 %*

*) Studie Dermscan Endermologie® 2016. Po 12 ošetřeních: naměřený úbytek obvodu pasu až -5,2 cm. Po 3 ošetřeních: 67 % žen udávalo vyhlazení efektu pomerančové kůže. Po 3 ošetřeních: 71 % žen udávalo zlepšení pevnosti své kůže.

 CELLU M6® ALLIANCE

KOMPLEXNÍ ÚČINNOST A VIDITELNÉ VÝSLEDKY
JIŽ PO 3. OŠETŘENÍ

Bříško nebo boky? Celulitida nebo zpevnění? Toto věčné dilema již nemusíte řešit. Ošetření endermologie® účinkuje komplexně, je velmi příjemné a lze ho nastavit na míru a přizpůsobit:

  • dle typu pleti
  • problémových partií
  • požadované doby ošetření (od 10 do 40 minut)

Tato 360° péče endermologie® s ošetřením na míru přináší výsledky již po 3 ošetřeních!

dream body

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Napište nám zprávu

ADRESA

KONTAKT

PROVOZNÍ DOBA

Na základě objednávek 
Po - Pá: 7:00 – 19:00
So: 8:00 - 13:00